Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Pontus

Është emri yt Pontus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Pons
Djem me tinguj të ngjashëm:Penates, Ponthos, Pontos, Ponthus, Panayiotis, Phạm Nhật Kha, Pontius, Pentheus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Pantzike, Punites, Pantas, Phạm Thị Cúc, Pantxike, Phạm Thị Đức, Pendije, Phạm Hiền Thục
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4880 Pontus's në Facebook. Pozicioni #10390
Kategoritë:Emrat greke - Popullore fund emrat boy - Popullore suedez emrat boy
Komente nga PontusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Pontus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Pontus? Voto për emrin tënd