Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Penates

Është emri yt Penates? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ponthos, Pontos, Ponthus, Phạm Nhật Kha, Panayiotis, Pontius, Pentheus, Pontus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Pantzike, Punites, Pantas, Phạm Thị Cúc, Pantxike, Phạm Thị Đức, Pendije, Phạm Hiền Thục
Vlerësimi:
2/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Penates's në Facebook. Pozicioni #2302150
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga PenatesPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Penates? Voto për emrin tënd


Është emri yt Penates? Voto për emrin tënd