Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Pitas

Është emri yt Pitas? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Patxi, Patch, Patak, Pittheus, Photos, Petko, Padak, Pietje
Vajza me tinguj të ngjashëm:Patsy, Pitsa, Pietsy, Pudji, Pytsje, Petek, Paticia, Pietsje
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20 Pitas's në Facebook. Pozicioni #579475
Kategoritë:Popullore lituanez emrat boy
Komente nga PitasPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Pitas? Voto për emrin tënd


Është emri yt Pitas? Voto për emrin tënd