Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Patsy

Është emri yt Patsy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Patricius
Djem me tinguj të ngjashëm:Patxi, Patch, Patak, Pittheus, Photos, Petko, Padak, Pietje
Vajza me tinguj të ngjashëm:Pitsa, Pietsy, Pudji, Pytsje, Petek, Paticia, Pietsje, Petyka
Vlerësimi:
4.5/5
yje 19 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 17 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 69360 Patsy's në Facebook. Pozicioni #1264
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Emrat Top1000 amerikanë në 1902
Komente nga PatsyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Patsy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Patsy? Voto për emrin tënd