Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Patxi

Është emri yt Patxi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Patch, Patak, Pittheus, Photos, Petko, Padak, Pietje, Patiyk
Vajza me tinguj të ngjashëm:Patsy, Pitsa, Pietsy, Pudji, Pytsje, Petek, Paticia, Pietsje
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 385 Patxi's në Facebook. Pozicioni #67950
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore slloven emrat boy
Komente nga PatxiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Patxi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Patxi? Voto për emrin tënd