Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Pinch

Është emri yt Pinch? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ponce, Pancho, Pons, Ponzio, Pankaj, Panhsj, Phú Hùng, Phineas
Vajza me tinguj të ngjashëm:Pink, Pancha, Pansy, Phuong, Phạm Minh Hằng, Pinja, Phoenicia, Phương Giao
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 1/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 150 Pinch's në Facebook. Pozicioni #134481
Kategoritë:
Komente nga PinchPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Pinch? Voto për emrin tënd


Është emri yt Pinch? Voto për emrin tënd