Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Pansy

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Pansy.
Është emri yt Pansy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:lule
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ponce, Pancho, Pons, Ponzio, Pankaj, Panhsj, Phú Hùng, Pinchas
Vajza me tinguj të ngjashëm:Pink, Pancha, Phuong, Phạm Minh Hằng, Pinja, Phoenicia, Phương Giao, Paniz
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5250 Pansy's në Facebook. Pozicioni #9842
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga PansyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Pansy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Pansy? Voto për emrin tënd