Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ponzio

Është emri yt Ponzio? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ponce, Pancho, Pons, Pankaj, Panhsj, Phú Hùng, Phineas, Pinchas
Vajza me tinguj të ngjashëm:Pink, Pancha, Pansy, Phạm Minh Hằng, Phuong, Pinja, Phoenicia, Phương Giao
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20 Ponzio's në Facebook. Pozicioni #579011
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga PonzioPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ponzio? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ponzio? Voto për emrin tënd