Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Pike

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Pike.
Është emri yt Pike? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:shkëmb
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Pico, Pyke
Djem me tinguj të ngjashëm:Papak, Pegasus, Paz, Pij, Pax, Peck, Pacho, Picus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Paca, Pooja, Puk, Pica, Pixie, Peg, Puja, Peggy
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1235 Pike's në Facebook. Pozicioni #29315
Kategoritë:Emrat Frisian - Emrat e shkurtër
Komente nga PikePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Pike? Voto për emrin tënd


Është emri yt Pike? Voto për emrin tënd