Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Perkin

Është emri yt Perkin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Pierre-Jean, Parkin, Pherson, Pierson, Pearson, Prayson, Prajna, Prasanna
Vajza me tinguj të ngjashëm:Papp Regina, Purisima, Park He Jin, Procne, Parson, Park Ni Hyo, Park Soo-Min, Park Jiyeon
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 170 Perkin's në Facebook. Pozicioni #122760
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga PerkinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Perkin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Perkin? Voto për emrin tënd