Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Parson

Është emri yt Parson? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Pierre-Jean, Parkin, Pherson, Perkin, Pierson, Pearson, Prayson, Prajna
Vajza me tinguj të ngjashëm:Papp Regina, Purisima, Park He Jin, Procne, Park Ni Hyo, Park Soo-Min, Park Jiyeon, Perazim
Vlerësimi:
3/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 345 Parson's në Facebook. Pozicioni #73656
Kategoritë:
Komente nga ParsonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Parson? Voto për emrin tënd


Është emri yt Parson? Voto për emrin tënd