Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Parkin

Është emri yt Parkin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Peter. English surname.
Djem me tinguj të ngjashëm:Pierre-Jean, Pherson, Pierson, Perkin, Pearson, Prayson, Prajna, Prasanna
Vajza me tinguj të ngjashëm:Papp Regina, Purisima, Park He Jin, Procne, Parson, Park Ni Hyo, Park Soo-Min, Park Jiyeon
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 185 Parkin's në Facebook. Pozicioni #115525
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga ParkinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Parkin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Parkin? Voto për emrin tënd