Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ozzy

Është emri yt Ozzy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:OSWALD/OSBOURNE. "Ozzy" Osbourne
Djem me tinguj të ngjashëm:Ozi, Ojas, Oz, Os, Oakes, Owais, Owusu, Ossie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Oso, Oki, Ocie, Okos, Ok, Ogochukwu, Oskay, Oze
Vlerësimi:
5/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 18 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 11710 Ozzy's në Facebook. Pozicioni #5198
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore Kineze e thjeshtuar emrat boy
Komente nga OzzyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ozzy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ozzy? Voto për emrin tënd