Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Oz

Është emri yt Oz? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:names beginning with Os
Djem me tinguj të ngjashëm:Ozi, Ojas, Os, Oakes, Owais, Owusu, Ozzy, Ossie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Oso, Oki, Ocie, Okos, Ok, Ogochukwu, Oskay, Oze
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 9630 Oz's në Facebook. Pozicioni #6095
Kategoritë:
Komente nga OzPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Oz? Voto për emrin tënd


Është emri yt Oz? Voto për emrin tënd