Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Os

Është emri yt Os? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ozi, Ojas, Oz, Oakes, Owais, Ozzy, Owusu, Ossie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Oso, Oki, Ocie, Okos, Ok, Ogochukwu, Oskay, Oze
Vlerësimi:
1/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1680 Os's në Facebook. Pozicioni #23389
Kategoritë:
Komente nga OsPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Os? Voto për emrin tënd


Është emri yt Os? Voto për emrin tënd