Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Otso

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Otso.
Është emri yt Otso? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Vesh
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Odis, Otis, Oates, Otsoa, Otik, Ottis, Otys, Otus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Otka, Odessa, Odeke, Odesa
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 370 Otso's në Facebook. Pozicioni #70018
Kategoritë:Emra finlandeze - Popullore fund emrat boy
Komente nga OtsoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Otso? Voto për emrin tënd


Është emri yt Otso? Voto për emrin tënd