Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Otis

Është emri yt Otis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Autha
Djem me tinguj të ngjashëm:Odis, Oates, Otsoa, Otso, Otik, Ottis, Otys, Otus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Otka, Odessa, Odeke, Odesa
Vlerësimi:
4/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 15 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 22995 Otis's në Facebook. Pozicioni #3047
Kategoritë:Emrat greke - Emrat e shkurtër - Popullore grek emrat boy - Popullore polonisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1907
Komente nga OtisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Otis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Otis? Voto për emrin tënd