Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Orville

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Orville.
Është emri yt Orville? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Ar
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Orval, Orvil, Orvelle, Orabela
Vajza me tinguj të ngjashëm:Orabella, Orabel, Orabelle, Oribel, Oribella
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8795 Orville's në Facebook. Pozicioni #6533
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1975
Komente nga OrvillePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Orville? Voto për emrin tënd


Është emri yt Orville? Voto për emrin tënd