Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Oribel

Është emri yt Oribel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Orville, Orval, Orvil, Orvelle, Orabela
Vajza me tinguj të ngjashëm:Orabella, Orabel, Orabelle, Oribella
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 65 Oribel's në Facebook. Pozicioni #245591
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga OribelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Oribel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Oribel? Voto për emrin tënd