Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Orval

Është emri yt Orval? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Orville, Orvil, Orvelle, Orabela
Vajza me tinguj të ngjashëm:Orabella, Orabel, Orabelle, Oribel, Oribella
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 955 Orval's në Facebook. Pozicioni #35367
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1899
Komente nga OrvalPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Orval? Voto për emrin tënd


Është emri yt Orval? Voto për emrin tënd