Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Orson

Është emri yt Orson? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ursinus
Djem me tinguj të ngjashëm:Orsino, Orsen, Orjione, Orkun, Ourson, Orsin, Orsiano, Oricanã
Vajza me tinguj të ngjashëm:Orsina, Ouarssani, Orchana, Origine
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2340 Orson's në Facebook. Pozicioni #18306
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore letonisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1882
Komente nga OrsonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Orson? Voto për emrin tënd


Është emri yt Orson? Voto për emrin tënd