Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Orsin

Është emri yt Orsin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Orson Alternate spelling of Orson.
Djem me tinguj të ngjashëm:Orsino, Orson, Orsen, Orjione, Orkun, Ourson, Orsiano, Oricanã
Vajza me tinguj të ngjashëm:Orsina, Ouarssani, Orchana, Origine
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Orsin's në Facebook. Pozicioni #1026414
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga OrsinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Orsin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Orsin? Voto për emrin tënd