Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Orsen

Është emri yt Orsen? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Orson Alternate spelling of ORSON
Djem me tinguj të ngjashëm:Orsino, Orson, Orjione, Orkun, Ourson, Orsin, Orsiano, Oricanã
Vajza me tinguj të ngjashëm:Orsina, Ouarssani, Orchana, Origine
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 85 Orsen's në Facebook. Pozicioni #202437
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga OrsenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Orsen? Voto për emrin tënd


Është emri yt Orsen? Voto për emrin tënd