Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Odön

Është emri yt Odön? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:ead mund
Djem me tinguj të ngjashëm:Othman, Odin, Othomann, Othin, Otwin, Otman, Ottone, Othni
Vajza me tinguj të ngjashëm:Odina, Odiane, Oddny, Otten, Odunayo, Odine, Odana Yan, Odiana
Vlerësimi:
4/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 590 Odön's në Facebook. Pozicioni #50033
Kategoritë:Emrat hungareze
Komente nga OdönPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Odön? Voto për emrin tënd


Është emri yt Odön? Voto për emrin tënd