Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nordika

Është emri yt Nordika? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Naurits, Nurthza, Nuireadhach, Nirdesh, Nardus, Nerthach
Vajza me tinguj të ngjashëm:Noortje, Nerthus, Nardjis, Nordica, Neartske, Nuratikah., Nur Atika, Noor Atikah
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 1.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Nordika's në Facebook. Pozicioni #1038807
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga NordikaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nordika? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nordika? Voto për emrin tënd