Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nordica

Është emri yt Nordica? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Naurits, Nurthza, Nuireadhach, Nirdesh, Nardus, Nerthach
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nordika, Noortje, Nerthus, Nardjis, Neartske, Nuratikah., Nur Atika, Noor Atikah
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 135 Nordica's në Facebook. Pozicioni #145055
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga NordicaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nordica? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nordica? Voto për emrin tënd