Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nerthus

Është emri yt Nerthus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Naurits, Nurthza, Nuireadhach, Nirdesh, Nardus, Nerthach
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nordika, Noortje, Nardjis, Nordica, Neartske, Nuratikah., Nur Atika, Noor Atikah
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15 Nerthus's në Facebook. Pozicioni #738239
Kategoritë:
Komente nga NerthusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nerthus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nerthus? Voto për emrin tënd