Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nobelina

Është emri yt Nobelina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Napoleon, Novaleon, Neapoleone, Napoleone, Napolean
Vajza me tinguj të ngjashëm:Novalina, Nobeline, Napolina, Nhieplan, Noveliani, Nefelina, Nova Luna, Nova Lynn
Vlerësimi:
3.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 1.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Nobelina's në Facebook. Pozicioni #1040680
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga NobelinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nobelina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nobelina? Voto për emrin tënd