Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Napoleon

Është emri yt Napoleon? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Nibelungen
Variante:Napoleone, Napolina, Neapoleone
Djem me tinguj të ngjashëm:Novaleon, Neapoleone, Napoleone, Napolean
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nobelina, Novalina, Nobeline, Napolina, Nhieplan, Noveliani, Nefelina, Nova Luna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 12265 Napoleon's në Facebook. Pozicioni #5023
Kategoritë:Emra italiane - Popullore slloven emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1912
Komente nga NapoleonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Napoleon? Voto për emrin tënd


Është emri yt Napoleon? Voto për emrin tënd