Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Napoleone

Është emri yt Napoleone? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Napoleon
Djem me tinguj të ngjashëm:Napoleon, Novaleon, Neapoleone, Napolean
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nobelina, Novalina, Nobeline, Napolina, Nhieplan, Noveliani, Nefelina, Nova Luna
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 265 Napoleone's në Facebook. Pozicioni #88942
Kategoritë:
Komente nga NapoleonePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Napoleone? Voto për emrin tënd


Është emri yt Napoleone? Voto për emrin tënd