Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nives

Është emri yt Nives? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nebojsa, Nimbus, Novak, Nam Bách, Nivek, Novac, Nobuyuki, Naevius
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nieves, Nafisa, Nafis, Nevish, Nuvika, Neves, Nobuko, Nefesh
Vlerësimi:
4.5/5
yje 28 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 27 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 28 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1200 Nives's në Facebook. Pozicioni #29936
Kategoritë: - Top 100 slloven emrat - Popullore slloven emrat vajzë
Komente nga NivesPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nives? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nives? Voto për emrin tënd