Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nimbus

Është emri yt Nimbus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nebojsa, Novak, Nam Bách, Nivek, Novac, Nobuyuki, Naevius, Novus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nieves, Nafisa, Nives, Nafis, Nevish, Nuvika, Neves, Nobuko
Vlerësimi:
3.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 405 Nimbus's në Facebook. Pozicioni #65559
Kategoritë:
Komente nga NimbusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nimbus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nimbus? Voto për emrin tënd