Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nerissa

Është emri yt Nerissa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Nerice
Djem me tinguj të ngjashëm:Narcisco, Norris, Neeraj, Nauroz, Narius, Narsi, Nauris, Naresh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Noris, Narcissa, Nargis, Neris, Narcisa, Noriko, Ninarika, Neerja
Vlerësimi:
4.5/5
yje 23 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 20 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 19 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 21300 Nerissa's në Facebook. Pozicioni #3228
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore Tagalogisht emrat vajzë
Komente nga NerissaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nerissa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nerissa? Voto për emrin tënd