Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nastja

Është emri yt Nastja? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nastas, Niketas, Ngọc Thạch, Noix De Coco
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nastassia, Nastasija, Nastasya, Nastasia, Nguyệt Quế, Nastasja, Nastasiya, Nastazja
Vlerësimi:
4.5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 18 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 370 Nastja's në Facebook. Pozicioni #70048
Kategoritë:Top 100 slloven emrat - Popullore slloven emrat vajzë
Komente nga NastjaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nastja? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nastja? Voto për emrin tënd