Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nariko

Është emri yt Nariko? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Narcisco, Norris, Neeraj, Nauroz, Narius, Narsi, Nauris, Naresh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Noris, Narcissa, Nargis, Neris, Narcisa, Noriko, Ninarika, Neerja
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 285 Nariko's në Facebook. Pozicioni #84423
Kategoritë:Emrat japoneze
Komente nga NarikoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nariko? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nariko? Voto për emrin tënd