Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Narges

Është emri yt Narges? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Narcissus
Djem me tinguj të ngjashëm:Narcisco, Norris, Neeraj, Nauroz, Narius, Narsi, Nauris, Naresh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Noris, Narcissa, Nargis, Neris, Narcisa, Noriko, Ninarika, Neerja
Vlerësimi:
4.5/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 15 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5260 Narges's në Facebook. Pozicioni #9832
Kategoritë:Emrat persiane - Popullore fa emrat vajzë
Komente nga NargesPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Narges? Voto për emrin tënd


Është emri yt Narges? Voto për emrin tënd