Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nándor

Është emri yt Nándor? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nadir, Nader, Nandor, Noah Andrew, Nathar, Nathair, Neider, Nathir
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nadra, Nadire, Nudar, Nadira, Nidori, Nidra, Natara, Nathaira
Vlerësimi:
4.5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 855 Nándor's në Facebook. Pozicioni #38276
Kategoritë:Popullore hungarez emrat boy
Komente nga NándorPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nándor? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nándor? Voto për emrin tënd