Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Modesty

Është emri yt Modesty? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Modesto, Muhammad Jihad, Modest, Matchitehew, Mathasid, Madjed, Medes Dio, Mehdi Costa
Vajza me tinguj të ngjashëm:Modesta, Modeste, Madezhda, Medesicaste, Mamadu Caita, Mohammed Said, Mohamed Djaouad
Vlerësimi:
3/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1025 Modesty's në Facebook. Pozicioni #33518
Kategoritë:
Komente nga ModestyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Modesty? Voto për emrin tënd


Është emri yt Modesty? Voto për emrin tënd