Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Modesta

Është emri yt Modesta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Modestus
Djem me tinguj të ngjashëm:Modesto, Muhammad Jihad, Modest, Matchitehew, Mathasid, Madjed, Medes Dio, Mehdi Costa
Vajza me tinguj të ngjashëm:Modeste, Madezhda, Modesty, Medesicaste, Mamadu Caita, Mohammed Said, Mohamed Djaouad
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2115 Modesta's në Facebook. Pozicioni #19721
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore lituanez emrat vajzë
Komente nga ModestaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Modesta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Modesta? Voto për emrin tënd