Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Modesto

Është emri yt Modesto? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Muhammad Jihad, Modest, Matchitehew, Mathasid, Madjed, Medes Dio, Mehdi Costa, Md Sajjad
Vajza me tinguj të ngjashëm:Modesta, Modeste, Madezhda, Modesty, Medesicaste, Mamadu Caita, Mohammed Said, Mohamed Djaouad
Vlerësimi:
4/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3255 Modesto's në Facebook. Pozicioni #14254
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga ModestoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Modesto? Voto për emrin tënd


Është emri yt Modesto? Voto për emrin tënd