Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Miller

Është emri yt Miller? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Mallory, Meilyr, Melor, Melroy, Meleru, Miler, Millaray, Malhara
Vajza me tinguj të ngjashëm:Meliora, Malorie, Malaurie, Mulhuri, Melora, Mallorie, Molara, Milary
Vlerësimi:
4.5/5
yje 33 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 27 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 27 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 27 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 31 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 31 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10160 Miller's në Facebook. Pozicioni #5861
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1907
Komente nga MillerPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Miller? Voto për emrin tënd


Është emri yt Miller? Voto për emrin tënd