Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Melor

Është emri yt Melor? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Melora
Djem me tinguj të ngjashëm:Miller, Mallory, Meilyr, Melroy, Meleru, Miler, Millaray, Malhara
Vajza me tinguj të ngjashëm:Meliora, Malorie, Malaurie, Mulhuri, Melora, Mallorie, Molara, Milary
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 475 Melor's në Facebook. Pozicioni #58576
Kategoritë:
Komente nga MelorPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Melor? Voto për emrin tënd


Është emri yt Melor? Voto për emrin tënd