Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Malaurie

Është emri yt Malaurie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Miller, Mallory, Meilyr, Melor, Melroy, Meleru, Miler, Millaray
Vajza me tinguj të ngjashëm:Meliora, Malorie, Mulhuri, Melora, Mallorie, Molara, Milary, Maulier
Vlerësimi:
4.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 60 Malaurie's në Facebook. Pozicioni #262137
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga MalauriePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Malaurie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Malaurie? Voto për emrin tënd