Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Metka

Është emri yt Metka? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Matias, Mathis, Montes, Mattias, Matthias, Mitch, Matej, Mattheus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Medusa, Mitz, Midge, Mitzi, Mindsay, Madieke, Matoaka, Mandisa
Vlerësimi:
4.5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 15 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 345 Metka's në Facebook. Pozicioni #73732
Kategoritë:Top 100 slloven emrat - Popullore slloven emrat vajzë
Komente nga MetkaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Metka? Voto për emrin tënd


Është emri yt Metka? Voto për emrin tënd