Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Melchiorre

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Melchiorre.
Është emri yt Melchiorre? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mbret
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Melchior
Djem me tinguj të ngjashëm:Milagro, Malger, Melker, Melkior, Mylger, Melchior, Melzar, Melchor
Vajza me tinguj të ngjashëm:Malsore, Milagra, Malasari, Malchior, Melchiora, Malker, Malyka Surayya, Melis Azra
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 100 Melchiorre's në Facebook. Pozicioni #180878
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga MelchiorrePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Melchiorre? Voto për emrin tënd


Është emri yt Melchiorre? Voto për emrin tënd