Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Marinka

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Marinka.
Është emri yt Marinka? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:nga deti
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Marinus, Marnix, Marynus, Mehrang, Marianus, Maurinus, Marinos, Mayuranki
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mehrunisa, Meryemce, Marinochka, Miranka, Marieneke, Marenka, Meherunisa, Miryam Zhoe
Vlerësimi:
4.5/5
yje 46 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 20 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 20 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 19 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 38 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 36 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 755 Marinka's në Facebook. Pozicioni #41976
Kategoritë:Emra sllav - Top 100 slloven emrat - Popullore slloven emrat vajzë
Komente nga MarinkaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marinka? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marinka? Voto për emrin tënd