Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Marinos

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Marinos.
Është emri yt Marinos? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:nga deti
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Marinus
Djem me tinguj të ngjashëm:Marinus, Marnix, Marynus, Mehrang, Marianus, Maurinus, Mayuranki, Merinus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mehrunisa, Marinka, Meryemce, Marinochka, Miranka, Marenka, Marieneke, Meherunisa
Vlerësimi:
3.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2015 Marinos's në Facebook. Pozicioni #20405
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga MarinosPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marinos? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marinos? Voto për emrin tënd