Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mandira

Është emri yt Mandira? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Mentor, Mather, Matar, Mador, Matro, Mander, Mandar, Mithra
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mitra, Madeira, Madara, Medora, Matri, Mythri, Mandara, Midori
Vlerësimi:
5/5
yje 55 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 24 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 24 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 24 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 45 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 47 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2385 Mandira's në Facebook. Pozicioni #18031
Kategoritë:Emrat Hindu - Popullore francez emrat vajzë
Komente nga MandiraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mandira? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mandira? Voto për emrin tënd