Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Magd

Është emri yt Magd? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Majd, Majdi, Misid, Mus'ad, Makoto, Majid, Magid, Myung-Dae
Vajza me tinguj të ngjashëm:Majda, Magda, Majida, Mukta, Mist, Maguita, Meseta, Museth
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1120 Magd's në Facebook. Pozicioni #31497
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga MagdPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Magd? Voto për emrin tënd


Është emri yt Magd? Voto për emrin tënd