Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lyndon

Është emri yt Lyndon? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Landon, Llundein, Linton, Lê Nhân Thành, Linhtan, Lâm Minh Thiện, Lã Anh Tuấn, London
Vajza me tinguj të ngjashëm:Leontina, Leontin, Landen, Linden, Lanthanh, Leontien, Leontine, Leontiene
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 26230 Lyndon's në Facebook. Pozicioni #2734
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1939
Komente nga LyndonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lyndon? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lyndon? Voto për emrin tënd